Miejsce konferencji i dojazd XXVI FZR

Miejsce konferencji

Konferencja odbędzie się w budynku 23 na Kampusie UKSW przy ulicy Wóycickiego 1/3 w Warszawie.

Plan kampusu UKSW

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego posiada dwa kampusy: kampus przy ul. Dewajtis i kampus przy ul. Wóycickiego. Konferencja odbywa się w kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie.

Dojazd do miejsca konferencji

Kampus UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 jest dobrze skomunikowany z całą stolicą. Dzieje się tak dzięki dogodnemu położeniu przy Wisłostradzie oraz bliskości stacji metra i pętli autobusowo-tramwajowej „Młociny”. Poniżej zamieszczamy opis dojazdu.

Dojazd komunikacją miejską

  • autobusem linii 181 z Pl. Wilsona do przystanku “Żubrowa-UKSW” (kurs średnio, co 6-20 minut, przejazd ok. 25 min.).
  • autobusem linii 303 z Pl. Wilsona do przystanku “Żubrowa-UKSW” (kurs co 30 min, przejazd trwa około 30 min. – autobus kursuje tylko w dni powszednie)
  • METREM do stacji Młociny (przejazd ze stacji Centrum trwa około 20 min), a następnie autobusem linii 114 do przystanku „Młociny-UKSW” (przystanek końcowy – kurs co 5–10 min., czas przejazdu to ok. 7–10 min).

UWAGA! Szczegółowe informacje na temat dojazdu do przystanków „Żubrowa UKSW” oraz „Młociny UKSW” znajdują się na stronie internetowej ZTM. Kliknij aby przenieść się na witrynę  rozkładu jazdy ZTM.

Dojazd samochodem

Dojazd własnym samochodem jest również niezwykle prosty. Kampus położony jest przy trasie wylotowej z Warszawy w kierunku Gdańska (E7/S7). Aby dojechać do kampusu z Centrum Warszawy wystarczy wyjechać na Wisłostradę i kierować się na północ. Następnie należy skręcić w lewo, na drugich światłach za restauracją McDonald’s, na skrzyżowaniu z ulicą Wóycickiego. Po około 150 metrach należy skręcić w lewo, w bramę, na wprost budynku Auditorium Maximum.